2005-12-26, 18:48
  #1
Medlem
eftersom trden med liknande namn till 90% handlar om pluxor och inte pedofiler i allmnhet s tycker jag att man borde sammanstlla lite spekulationer om denna mytomspunna man .

Hur fungerar han?
r han ett offer?

Fri spekulation s lnge det inte inbegriper personangrepp och dylikt.
Sjlv tror jag att pluxor r en forskare som gr ett arbete angende almnhetens instllning till pedofili. Kanske lite lngskt men det skulle frklara den nstan tillgjorda elakheten och att han bryr sig om att argumentera och inte reagerar som en normal (dvs ger upp och inser att man r sjuk men struntar i det).

Det kanske r i mot forumets regler att ha en trd om en anvndare men det krvs fan nr det gller pluxor
2005-12-26, 20:31
  #2
Medlem
Shrink in spes avatar
Pluxor, vad anser du om detta? Hoppas denna anmls till Mod. om du inte vill ha denna trd om dig sjlv. Gillar du vs. id hoppas jag du sjlv skriver i denna trd och sjlv uppmanar oss att skriva hr, eftersom det skulle knnas som ett phopp att skriva om dig hr om du inte sjlv samtycker till detta.
2005-12-26, 20:43
  #3
Bannlyst
Hlls det inom rimliga grnser s motstter jag mig inte det.
2005-12-26, 20:49
  #4
Medlem
Truxas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Pluxor
Hlls det inom rimliga grnser s motstter jag mig inte det.

D mste jag frga dig om din avatar.

Hur kommer det sig att du har bytt frn snuskbilder till just Bruce Campbell?
2005-12-26, 20:51
  #5
Medlem
LadyTieras avatar
lounge/trams
lst
tack
modd

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in